Ads Top

21 Adet Kemal Sunal filmlerinden videolar

Unutulmaz sanatçımız Kemal Sunal`ın filmlerinden 21 adet video derledim. Her izlediğimizde güldüğümüz o unutulmaz filmlerini tekrar tekrar izlesek de yine güleceğimizden eminim.

NOT:
Bazı sitelerde bu videoları kendileri derlemiş gibi yayınlayanlar var, allahlarından bulsunlar, ne diyeyim, benim 4-5 saatlik emeğimi 1dk. yayınlayıp kendisi hazırlamış gibi yapmak ne kadar basit. Aslında oturup kendisi de bu tarzda paylaşımları biraz vakit ayırıp, emek vererek hazırlayabilirler.

Tosun Paşa Hamamda Atışma SahnesiTosun Paşa TellakHababam Sınıfı Kung fu - Fung huŞabanoğlu ŞabanŞaban Sünnet olurkenKabadayı ŞabanHababam Sınıfı Balkan SavaşıKış kış cinler kış kışDavaro 3 sana 1 banaSakar ŞakirŞaban Film setindeSalako SeferatHababam Sınıdı Şaban Sigara içerken Mahmut Hocaya yakalanıyorKibar Feyzo - Bilo ile Feyzo yarışırkenÜç kağıtçı Şaban Rajon keserkenTosun Paşa Akifin cozuttuğu an, Şaban devreye girerHababam Sınıfı Şaban kazandaHababam Sınıfı Şaban ve Body ekremSakar Şakir Gardrop FuatSüt Kardeşler fes başımave Kemal Sunal Belgeseli


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.