Ads Top

İşşiz Kaldim

Gün itibariyle çok sevdiğim işimden ekonomik kriz nedeniyle eleman azaltımına gidilmesi ve benim 2 ay sonra askere gidecek olmamdan dolayı piyangonun bana vurması itibariyle ayrılmış bulunuyorum.

Her gün offffflamadan, sıkılmadan usanmadan gittiğimi hatta 1 saat 15dk da anca ulaşabildiğim ve bunu hiçbir zaman şikayet konusu yapmadığım, kimi zaman sinirlensemde ortamını sevdiğim işimden ayrılmak zorunda kaldım.

2 ay sonra askere gidecek olmanın rahatlığıyla fazla üzülmedim ama her ne sebepten olursa olsun ve her ne şekilde olursa olsun işten çıkarılmak beni çok üzdü, çevreme yansıtmamaya çalışsam da...

Genelde başlarım işinize gücünüze yeter canıma tak etti deyip, ceketi alıp giden ben olduğumdan, lise bittiği günden itibaren devamlı olarak çalışan, hem okulu bitirip hem çalıştığım bu dönemde, Gölcük depreminde verdiğim 1 aylık ara haricinde ve 2008 de yaptığım 14 günlük yıllık izin haricinde, devamlı suretle çalışmış birisi olarak işten çıakrılmak ve önümüzdeki 2-3 ay içerisinde askere gidene kadar iş bulamayacağımdan emin birisi olarak bu durum fazlasıyla canımı sıkmakta.

Şimdi bu 2-3 ay içerisinde birşeyler yapmazsam fena halde canım sıkılacak.
Bakalım hayırlısı artık, neler olacak yaşayıp öğreneceğiz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.