Ads Top

Football Manager ve yaşam

Askerden geldiğimden beri boş boş gezinmekte internet dışında iş araması bile yapmamaktayım. Sabah geç kalkıyorum, çoğu zaman dışarı bile çıkmıyorum. Evde zamanımı ise ya bilgisayar başında ya da televizyon başında geçiriyorum. Askerde fazlasıyla kitap okuduğum için şimdi pek içimden gelmiyor kitap okumak ama yakında okumaya başlarım sanırım.

Peki bilgisayar başında ne yapmaktayım. Aslında hem buranın hem de hayalmeyal.org adlı sitemin tasarımını değiştirmek istiyorum. Değiştirmek derken komple değil bir iki rötüş, makyaj adı herneyse... Ama bir türlü içimden gelmiyor.

Çünkü Football Manager denen belaya bulaşmış durumdayım.

Bu oyunu oynayanlar ne demek istediğimi gayet iyi anlamışlardır. Bir başladın mı kolay kolay bırakamıyorsun.
En son elimde 2008 versiyonu vardı, tekrar kurdum resmi yamalarını indirdim ve yeni sezon transferlerinin olduğu yamayı da ekleyip Eskişehirspor`la lige başladım. Şuan 3. sezonumdayım ve geçen sezon 2 puan farkla şampiyonluğu kaçırdım. 3 sezonum pek parlak geçmiyor 6 maç sonunda 2 maçımı kazandım 4 be4raberliğim var. Hiç yenilmedim ama deplasmanda da hiç kazanamadım. Kazandığım iki maç ise Galatasaray ve Fenerbahçe maçları olması daha bir ilginç. Sanırım o maçlara özel olarak taktiğiyle uğraşmamdan kaynaklanıyor. Herneyse...

Aslında ne kadar boş işle uğraştığımın farkındayım ama şuan için başka birşey yapmak gelmiyor içimden. Yakın bir zamana kadar bundan da sıkılıp bırakacağımı da biliyorum.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.