Ads Top

Merhaba Blogger, ben de buradayim artik

Sonunda bitti: Artık ben de Blogger alt yapısını kullanıyorum.Kazasız belasız atlattım sayılır, Henüz bazı eksikler var ama onları da zamanla düzelteceğim.

Şimdi tek sorun Google`dan arama yapıp gelecek ziyaretçilerin aradıkları sayfaları bulamayacak olmaları. Umarım hemen üstteki arama kutusunu kullanırlar, eski siteyle içerik olarak %90 aynı, bazı işe yaramaz diye düşündüğüm yazılarımı taşımadım.

Resimler eski sunucumda duruyor site ismini yönlendirince hepsi ulaşılamaz oldu, bir haftaya kadar onları da ekleyeceğim. Özellikle Photohop Dersleri ve wordpress`le ilgili bölümleri acil taşımam lazım.

Tasarım olarak eski tasarımdan eser kalmadı diyebilirim. Daha modern çizgilere sahip bir tasarım oluşturmaya çalıştım, yeni bir logo tasarladım, biraz daha büyütebilirim önümüzdeki günlerde.

Neyse Blogger iyi olur umarım, elveda Wordpress.

3 yorum:

 1. Selamlar Eser!
  Blogunu Blogger'a taşımana çok sevindim. Artık sen de bizdensin :)

  Eskiden birbirimizde backlinklerimiz vardı. Blogroll'unda yer almak isterim :)
  Ayrıca, sen de bana 32x32 boyutundaki yeni logonu gönderirsen resimli bağlantılara eklerim. Senden haber bekliyorum. Görüşmek üzere...

  YanıtlaSil
 2. Bende çok sevindim Blogger'a geçtiğinize.Geçenlerde bu konu ile ilgili bir konu açmıştım artık o listede sizde varsınız :)

  Konu ise şu: http://www.enesilhan.net/2009/09/son-zamanlarda-wordpressden-bloggera.html

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.