Ads Top

Ekonomi haberlerine son

Hmmm...
Son zamanlarda fark ettim ki, burada bol bol ekonomi haberi yayınlamışım. Aslında amacım sadece ekonomik gelişmelerden bilgi sunmaktı, ama baktım ki iş çırığından çıkmaz üzere, "yeter lan bu kadar haber, burası blog, haber sitesi değil, kendine gel, aklını başına devşir Eser!" dedim kendi kendime.

Daha önceden de bazı yazılarımda satır aralarında belirtmiştim, yine kendime hatırlatmak maksadıyla yazmak istiyorum. Burası benim sadece kişisel yazılarımı ve kişisel yorumlarımı yayınladığım blog, gelmesekte okumasakta hatta okunmasada sadece yazmak için yazılan, geçmişe ait el altında kaynak maksadıyla tutulmaya çalışılan bir yer. Hatta öyle ki; ilk zamanlar altı ayda bir uğrayıp yazı yazmışım. Ama son zamanlarda ayda 10 yazıya yaklaşmışım. Son birkaç haftaki yazılarımda da ekonomi haberlerine yer vermişim. Ama artık yeter dedim. Yoksa kafamdaki Eser360 blogunun içeriği sapıtmakta.

Bundan sonraki süreçte, Eser360 blogu kişsel yazılarımla ve bu blogu kurduğumda asıl yapmak istediklerimle yoluna devam edecek.

Peki nedir bu asıl yapmak istediklerim. Onu da bir sonraki yazımda anlatacağım...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.