Ads Top

Sabah Uyanma Tripleri

Herşeye varım arkadaş ama bana yataktan kalk demeyin!

Gece geç yatalım veya erken yatalım, hiç uyumayalım, 48 saat uyumayalım gözlerimizin beyazları kırmızı içinde kırmızı olsun ama sabhları dokunmayın bana :)
Analamadım gitti yıllardır sabahları uyanmada inanılmaz problem yaşıyorum, uyanamıyorum hatta ! Defalarca işe geç kaldım eksik maaşlar aldım, uyarılar, ikazlar peşi kesilmedi ama bu deli beden uyanmaya alışamadı gitti.
Gören de sanacak ki sabahın köründe kalkıp işe gidiyorum. Hayır öyle değil durum. Sabah en erken kalktığım 8:30 herkes güne başlamış ben daha yataktan kalkmaya çalışıyorum. Bu saat çoğu zaman 9:30 oluyor. Bakmayın siz 8:30 dediğime arasıra...

Erken yatıyorum sabah kafam kazan gibi olmuş kalkamıyorum, geç yatıyorum uykum kanmamış. Yok mu bunun arası bu bünyede. 5 saat. 6 saat, 7 saat...... 12 saat. Yok hiçbirisi bana uymuyor. Bazen oluyor ki kolumu kıpırdatacak enerjiyi kendimde bulamıyorum. Binbir acı ve ızdırap içerisinde yataktan kalkıp, 3-5 birşeyler atıştırıp, çaydır kahvedir bilimum uyku söktürücü sıcak içeceği içip sigarayı da peşine yapıştırdıktan sonra da cin kesilmiş oluyorum. Sanki 10dk önce uykusuzluktan ölen ben değildim bambaşka birisiydi.

İnsan herşeye alışır diyorlar ya; tamam kabul insan herşeye alışıyor ama bu bünye erken kalkmaya alışamadı gitti...

4 yorum:

 1. komsun olsam, bu yazidan sonra bilerek gelir, her sabah zile basar, kaldiririm seni.

  YanıtlaSil
 2. Sağol Allah razı olsun, ne iyi komşuymuşsun sen :)

  YanıtlaSil
 3. o zaman sende fortin hastalığı var. bevliye bölümünden sora al devlet hastanesine git.

  YanıtlaSil
 4. Geçti hacım geçti sağol :)) sabah 6 da uyanıp bisikletle yollara düşecek kadar geçti.
  Sensin fortin ipne

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.