Ads Top

Uzun Boylu Olmak

İnsanlar genelde uzun boylu olmak isterler ya da sevgililerinin uzun boylu olmasını isterler filan.
Ben şimdi anlatayımda gelin siz de görün ne eziyetler çektiğimizi.

Eğer uzun boyluysanız, şehirler arası yolculuk esnasında, o lanet olası otobüs koltuklarına sığamazsınız. Muhakkak dizleriniz öndeki koltuğa yapışır ve bir müddet sonra acımaya başlar. Heleki uyumak isterseniz vay halinize, koltuğu da yatırsanız, götünüzü kaydırsanız da nafile bir türlü sığamazsınız ve otobüs yolculuğu size eziyete dönüşür.

Şehirler arası yolculuğu geçtim, şehiriçi yolculuğa dönelim. Kafadan minibüs kullanmayı unutun, zira o minibüse bindiğinizde götünüzü koyacak bir koltuk bulamazsanız vay halinize, vay ki ne vay. Oldu ki oturamadınız ayakta kaldınız, artık iki büklüm yolculuğa devam edeceksiniz demektir. Dua edin ki minibüs fazla kalabalık olmasın ve ineceğiniz yer yakın olsun.

Eğer uzun boyluysanız yolda yürürken binalardan, ağaç dallarından ondan bundan korunmak zorundasınız. Özellikle banka ATMlerinin yanından geçerken çok dikkat etmelisiniz. Tam banka ATM sinin üstünde bulunan çıkıntı şeklindeki çakma çatının sivri köşesi heran beyninize girip sizi öldürebilir. Aynı şekilde kaldırımda yürürken ağaç dalalrı gözünüze girip sizi kör edebilir.

Eğer uzun boyluysanız ve araba almayı düşünüyorsanız çok seçici olmalısınız. Öyle her arabaya sığamasınız, sığsanız bile rahat etmeniz de önemli. Unu, Palio, Polo, Punto, Clio HB, Hyundai Getz, Honda Jazz, Mini Cooper vs.. türevlerindeki arabaları kafadan silin. Eeee araba büyüyünce de fiyat artıyor! Böyle de bir yaman çelişki. Ondan sonra da bana niye Şahin`e biniyorsun diyorlar. Lan ibneler kaç milyar para verdim ben ona, aynı paraya sığacağım araba bulun da ona binelim. Hele bir de arabası olmayan ibneler konuşuyor ya bu konuyu. Pezevenk götüne don al önce sonra benim arabamı eleştir. Bu araba konusunda çok hassasım, olaki beni tanıyorsanız veya tanışırsanız sakın araba konusunda eleştiri yapmayın çirkin yüzümü gösteririrm yoksa size.

Gelelim en can alıcı konuya. Eğer ki uzun boyluysanız kız arkadaş bulma şansınız kafadann diğerlerine göre %50 den daha azdır. Çünkü, Türk kızları zaten kısa boylu, hobit misali mini mini kızlar var heryerde. Siz de uzun boyluysanız nokta ve virgül gibi olacağınızdan kısa boyluların üzerini direk çizmelisiniz zaten. Uzun boylu kızlar da her zaman daha ilgi çekici olduğu için bir çoğunun sevgilisi vardır. Geriye az bir kısım kalıyor ki bunlardan da güzel olanları seçeceğimizi düşünürsek vay halimize. Normal boyda bir erkeğin kız arkadaş potansiyeli 100 kişiden 70 kişiyse, sizin 100 kişiden 3-5 kişidir. Böyle de boktan bir durum. Ama soracak olursan kızlara hemen hemen hepsi uzun boylu bir sevgili ister. Sizi isteyin de biz sizi istermiyiz bir düşünün bakalım.

Son olarak, uzun boyluysanız sakın kilo almayın, her zaman yediğinize içtiğinize dikkat etmek zorundasınız, eğer fit bir vücudunuz yoksa, ayı yavrusuna dönüşebilirsiniz.

Böyle birşey işte uzun boylu olmak.

10 yorum:

 1. Boyun kaç ki :D merak ettim şimdi :)

  YanıtlaSil
 2. epey de uzunmuşsun gerçekten :)

  YanıtlaSil
 3. tam kanka olacak adamsın :) 1.93 de benden olsun ;)

  YanıtlaSil
 4. himmm. hos olmus yazdiklarin. 1.58 boyunda minicik bi insanim ve erkek arkadasim 1.96. yani bi yere gidince baya ilgi cekiyoruz ilk basta ama ne bileyim ikimiz de sorun etmedik nokta ve virgul olayini.sen de etme bence, citi piti cok tatli kizlar var etrafta ;)

  YanıtlaSil
 5. Ben de uzunsun sandım, ben ne halt edeyim 202 boyla :Pppp

  YanıtlaSil
 6. Ben 177 boya sahip bir bağyanımm :)

  YanıtlaSil
 7. 194 cm boyundayım. Wolksvagen arabalara merak saldım bir ara boydan olmadı. Gaza geldim bisiklet alayım dedim boyuma göre bisiklet yok memlekette. Ayakkabıya servet ödemek zorunda olmaktan bahsetmiyorum bile. Hele bir de ayakkabıcıların eşsiz şakaları tadından yenmiyor. Kollarına göre ceket, kazak bulmak samanlıkta iğne aramak gibi. Ve daha niceleri

  YanıtlaSil
 8. Ya benim halim ???? Boy 1.97 kilo 150 mk

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.