Ads Top

Anladım ki

Evet anladım ki ben mutlu olunca pek yazı yazasım gelmiyor. Son yazdığım yazılara baktım hemen hemen hepsi melankolik, hüzünlü cart curt yazı yazmışım. Sonra en son yazdığım yazıdan itibaren neden yazmadığımı düşününce de bu aradadaki geçen zaman zarfında mutlu olduğumu, hayatımın normal hatta normalin de üzerinde düzenli ve mutlu ilerlediğini anladım. Umarım bozulmaz bu tablo, ben de mutluyken bir şeyler yazmayı öğrenicem :)

Bu aralar bol bol film izliyorum, eski yeni demeden, iyi kötü demeden bol bol film izliyorum, hepsinden ayrı ayrı tatlar alıyorum.

Ayrıca kitap okumaya ara vermiştim uzun bir süre, eskisi kadar çok olmasa da okumaya devam ediyorum, ne okuyorum derseniz, Dune serisine devam, hedefim 2011 yazı başlamadan 12 kitaplık seriyi bitirmek, şuan 3. kitaptayım o da bitmek üzere.

Son olarak sanırım yeni bir aşk kapıda :) şuan aşk diyemem hislerime ama bir köşede sessiz sessiz otururken, aklıma geldiğinde yüzümde tebessüm oluşturmaya yetiyor ve bu durum da oldukça hoşuma gidiyor.

Görüşmek dileğiyle şen kalın.

Yazının şarkısı da bu olsun madem. http://fizy.com/#s/1d7d8u

2 yorum:

  1. İnsan Mutlu olunca hiç bir şey yapmak istemez ot gibi olursun tabiri cais o kadar mutlu olursunki birde dersiki kardeşim bu böyle olmuyor hiç derdim yok 1-2 tane olsada uğraşacak bişey olsa diyorsun .... inşallah bozulmaz güzel yazılar selametle

    YanıtlaSil
  2. Moralin bozulmasın, hayatın böyle devam etsin ama okurları da ihmal etme ya hu :)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.