Ads Top

Bu Aralar hep fon/DIP

Prodigy`den başka müzik dinlemez oldum, skeyim bütün şarkıların sözlerinin içindeki anlamı da, hatırlattığı anıları da. Önemli olan ritm.

Arabama binmez oldum, yalnız başına işe gidip gelmek hiç zevkli değil lan, otobüste tramvayda kalabalık var, enteresanlıklar var, her gün olay var, sarhoşlar, melankolikler, güzel kızlar falanlar filanlar.

Kimseyle takılmaz oldum, tek başına alışverişe çıkıyorum, tek başına yürüyorum, tek başıma bara gidip iki kadeh birşeyler içiyorum.

Evli arkadaşlarımla ne zaman konuşsam hep bir sıkıntı halindeler, ne diye evleneyim lan diyorum.

Fazla uzatmadan son olarak, geçtiğimiz hafta 29 yaşına girdim, 20`li yaşların en sonundayım ve bu sene bunun tadını çıkarmaya karar verdim, hani derler ya hep bu yıl benim yılım olsun vs... geyikleri döner ya, bu yılın da amına koym, geçen yılın da, yıllarla derdim yok, kimseyle de derdim yok, hayatla da bir derdim yok, hayat bu işte gayet basit, yaşa ve öl.

Bir yukarıdaki paragraf son olsun dedim ya, o pragrafında a.. neyse; çocukluk arkadaşımı buldum faceden, daha doğrusu o buldu beni, beraber evcilik filan oynardık :) bu aralar sadece onunla konuşuyorum, onunla sohbet etmek o kadar keyifli ve güzel geliyor ki, meğerse çocukluk arkadaşlıkları ne kadar da etkiliyormuş insanı, bildiğin ben gibi birşey. Yani ben kız olsam öyle olurdum heralde. Ayrı bir yazı da detayları anlatmak lazım, şimdi pek yazasım yok, gidip kitap neym okuyacağım.

Bu da yazdığım en saçma salak yazım oldu sanırım.

2 yorum:

  1. Çok iyi ya. Facebook'dan o kadar alışmışız ki sağda solda beğen diye bir zavazingo olsa iki üç kere tıklardım. Bi ara Prodigy'in de ta a.q. sen. O zaman da Timbaland ve David Guetta dinlersin :)

    YanıtlaSil
  2. Zaten sıra prodigy ye de geliyor yavaş yavaş. Yarın Timbaland dan başlıyayım, zaten bu ara iş yerinde boyna photoshopta çalışıyorum, kussam blur bir şekilde layer çıkartıcam o derece, hiç değilse prodigy gibi abiler var da kafa dağıtıyor biraz, gaz maz veriyor Serdarcım :)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.