Ads Top

Pek dizi seyretme alışkanlığım yoktur, şu yaşıma kadar severek takip ettiğim dizi sayısı iki elin parmaklarını geçmemiştir. Lost`u bile izlememiş adamım yani o derecedeyim, gelin siz gerisini düşünün.
Ama ara sıra takip ettiğim diziler de olmuyor değil. Özellikle eski zamanları anlatan (70`ler 80`ler) diziler her zaman ilgimi çekmiştir. Aşkların AŞK olduğu yıllar gibi gelir bana masum, saf ve temiz.
O yıllar ilk görüşte aşk, mümkündür hâlâ. Göz göze gelmek bile bir büyük yangın sebebidir…
"Mazi Kalbimde Yaradır" dizisinin fragmanını görünce kesinlikle izlemeliyim lan bu diziyi dedim kendi halimce. Sedef Avcı`nın da bu dizide olması benim için apayrı bir güzellik oldu. Geçen gün şuradaki yazımda bahsetmiştim hüzünlü bakan kadınların her daim kalbime hitap edebileceğinden, Sedef Avcı da bu dizide hakkını vermiş rolünün gerektirdiğini.
Böyle dizileri, sinemaları izliyorum, kitapları filan okuyorum, ondan sonra bu izlediklerim ve okuduklarımdaki gibi aşk arıyorum. Hala arıyorum... Beni az çok tanıyanlar bulamayacağımı söyleseler de ufacık da olsa bir ümit olduğu sürece aramaya da devam edeceğim.

Her zaman demişimdir dünyaya geç gelmişim diye, benim yıllarım çoktan geçmiş belli ki.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.