Ads Top

Bilmem içtiniz mi hiç dağda, bayırda, deniz kenarında, bir çeşme başında ya da siz ve arkadaşlarınızın dışında kimsenin olmadığı herhangi bir yerde ?

Güzel olur böyle yerler. İstediğinizi yapabilirsiniz. Sesiniz ne kadar kötü olursa olsun, yüksek sesle şarkı söylemenin keyfini çıkarırsınız. Saçma sapan muhabbetlere kahkahalarla gülebilirsiniz.  Sizi ayıplayacak kimse yoktur. Rahatsız oluyoruz diye kapınıza gelecek komşularınız yoktur. Ohaa ayılara bak diyecek kimse yoktur çünkü etrafınızda. Arkadaşlarınızla doya doya eğlenir, istediğiniz şarkıları kötü sesinizle avaz avaz söylersiniz.

Her hafta haftanın şarkısı olarak Yeşilçam Şarkılarından paylaşacağımı söylemiştim. Bu hafta değişik bir şarkı paylaşmak istedim.

Metin Akpınar, belki de filmlerde kendi sesini kullanıp tek kaset çıkartmamış insandır kendisi. Sesinin güzelliğine rağmen.

Sivri Akıllılar filminde Zeki Alasya ve Metin Akpınar`ın rakı sofrasındaki muhabbetleri hakikaten görülmeye değer.

3 yorum:

 1. Çok güzel ya bundan sonra her hafta sabırsızlıkla bekleyeceğim yeşilcam kliplerini :) Metin Akpınar'ın sesinin bu kadar güzel olduğunu sayenizde farkettiğimi belirtmek isterim.

  YanıtlaSil
 2. Bir hevesle başladım, umarım her hafta aksatmadan paylaşabilirim bu şarkıları.
  Metin Akpınar`ın söylediği diğer şarkıları da dinlemenizi isterim, sesi de oyunculuğu gibi müthiş.

  YanıtlaSil
 3. Aaahh aaahhh... Ne güzel anlardır o anlar! Kardeşlerimi özledim valla şöyle içip içip en harika muhabbetleri yapmayı...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.