Ads Top

Uzun süre yasaklardan dolayı bloga erişim yoktu, yazı yazmanın da bir anlamı yok diye öyle boş boş bakındık durduk.

Yasak kalktı ama bir durgunluk var üzerimde, yazacak hevesim yok şu sıralar, ama geçer elbet.

Böyle durumlarda en iyi yöntem kısa kısa bilgiler aktarmak sanırım.

Havalar ısınmaya başladı, kanımız kaynamaya başladı diyerekten kızışan bünyemizdeki enerjiyi tüketmek için dedik ki bisiklet alalım, dağ bayır, ova plato, orman morman gezelim dedik.

Araştırdım, uzun uzun araştırdım, meğerse neleri varmış bu bisiklet işinin, öyle bisiklet deyip geçmemek lazımmış meğersem. Bir sürü teferruatı varmış. Neyse deriiin araştırmalarımdan sonra iki modelde karar kıldım.

Sedona Borla

Carraro 417 Turner

Bu iki modelden birisini yarın alıcam, ondan sonra bekle bizi dağlar bayırlar, fotoğrafları paylaşırım sizlerle de.

Cumartesi günü Eskişehirspor - Fenerbahçe maçı var, bilet işi tamam, hafta sonu maçtayım, umarım galip geliriz.

Son bir haftadır inanılmaz uyku problemi yaşıyorum, saat 4 oluyor hala uyumaya çalışıyorum, 3-4 saat uykuyla idare ediyorum nereye kadar gidecek, neden böyle oluyor anlamış değilim, herkesin ağzına dolanmış mevsimdendir diye, mevsimdendir deyip geçiyorum şimdilik.

Yeniden yazmak, özgürce yazabilmek çok güzel, sevgiyle kalın.

2 yorum:

 1. valla bisiklet sürmek eskişehirde yapılabilecek en güzel bahar aktivitesi..ağaçlar rengarenk, hava hafiften serin..

  ben de senin gibi heves edip geçen yıl salcano almıştım kardeşimle ortaklaşıp ama her zamanki gibi hevesim geçince ve vakit darlığına düşünce öksüz kaldı bisikletciğim..bağladım apartmanın demirine mahzun mahzun bakmakta bana..

  bak aklıma getirdin şimdi :)

  YanıtlaSil
 2. Umarım benim de hevesim kaçmaz, birçok kişi o kadar para verme hevesin kaçar yazık olur filan dediler ama, bilmiyorlar ki bundan çok çok uzun yıllar önce günlük 150 km den fazla performans yaptığımı, tabi o zamanlar yaşım 20`li yaşların başıydı, şimdi 30`a merdiven dayadık o performans çıkarmı bilemiyorum :)
  Her hafta sonu bisiklet turu yapmayı planlıyoruz, açılışı orman fidanlığı olarak belirledik, ilk hafta bayan arkadaşların da olmasından mütevellit fazla km yapmayalım diye düşündük, gerçi arkadaşlara göre kısa oluyor, benim sultanderede oturuyor olmamı düşünürsek, gidiş geliş 50 km yol yapıyor ilk hafta için gayet iyi diye düşünüyorum.
  Umarım havalar da kötü olmaz hafta sonu, yeniden heves ederde katılmak istersen bekleriz.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.