Ads Top

Bi-Taraf


Yakup, Hüseyin, Simba Köpeği ve Ben (arasıra) bu blogda yazmaya başladık.

Tasarımıyla uğraşmaktan henüz yazamamış olsam da arasıra yazacağım, özellikle spor üzerine döktürmeyi düşünüyorum.

Hüseyin var bir de; benim blog yazmama, photoshop öğrenmeme sebep olan değerli şahsiyet, eskiden çok eskiden, sene 2000-2001 filan, o zamanlar blog nedir bilinmezken meğerse yaptığımız kişisel sitelerimiz blogmuş, sonra o bırakmıştı bu işleri, ben de bir ara bırakmıştım da neyse konu ben değilim, konu Hüseyin, en son benim blogu keşfettikten sonra, tekrar yazma isteği kırpıştı içinde, yazıyor şimdi.

Yakup; çılgın çocuk, tiyatrocu, dj, animatör, vantilatör, Yakup Ç. (bir fatih itfahiyesi), işçi, ırgat, patron, hayvan sever, simba düşmanı. Muhakkak unuttuğum birçok şey olmuştur, her yol var adamda, çözemedim henüz, gerekte yok zaten buna. Komik adam vesselam.

veeee Simba Köpeğiiiiii; Allah belanızı versin salın beni, Otlar çok büyüdü kesin, yolu göremiyorum, hav hav hav, Kahrolsun Yakup, Yaşasın AKP, Bu bir küresel felakettir. İsrailin oyununa gelmeyin. gibi söylemler içerisindedir genelde. Düşmanları bellidir, İsrail, Amerika, Yakup, Yoldan geçen arabalar ve çingenelerdir. Çok ileri giderse Yakup tarafından aç bırakılarak ıslah edilir ama asla pes etmez. Sinsidir.

www.bi-taraf.com yüzünüzde tebessüm eksik kalmasın diye

1 yorum:

  1. Yakup Ç. (bir fatih itfaiyesi)29 Haziran 2011 10:01

    Oooo yeeee, Çok güzel oldu iyi de oldu çok iyi de oldu tağammı?
    Mesela ben bu şekil yazarım, sen şu şekil yazarsın, şu şekil yazar ögürlüğü bi'dir... OOyeee

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.