Ads Top

Van için...

17 ağustos depreminde bizler için fuhuşçular, alemciler, allahsızlar diyorlardı , şimdi Vandaki depremzedeler için de pkk`lı, vatan hainleri, oh iyi olmuş, sevindim diyorlar ne acı.
10 yıldır kafa olarak ilerleyeceğimize gerilemişiz. Kafalar hala boş kafa, boş bile az bom boş.

Orada pkkya yardım edenlerde vardır muhakkak ama masum daha çok!

Soruyorum ey atıp tutanlar, sevinenler! Siz hiç deprem yaşadınız mı? Evinizin dışında, sokakta zorunluluktan geceyi geçirdiniz mi? Açlık ve susuzluk nedir bilirmisiniz?
Enkaz altından birini kurtardınız mı ya da kurtaramayıp gözlerinizin önünde çaresizliğinizden ölüşünü izlediniz mi?
Bunları yaşamadıysanız bedava anlatmayın bana.

Ayrıca bizler Türk`üz asırlardır düşmanımıza bile yardım elini uzatan milletiz. Bize bu yüzden Türk derler, bu yüzden binlerce yıldır Türk Milleti her şeye rağmen ayakta. pkklı şerefsizlerin oyununa gelmeyin, bu herkes için geçerli.

Eğer siz de Van için yardımda bulunmak istiyorsanız http://yalnizdegilsinvan.wordpress.com/ bu adresten size en yakın yardım merkezine ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Acının türkü,kürdü,ermenisi,japonu,amerikalısı olurmu,acı bu yahu...bugün yunanistanda,ermenistanda olsa koşarak giderim yardıma,ekmeğimi,suyumu paylaşırım.. bunun inançla,allahla ilgisi yok insalık vasfıyla ilgili bir durum,allahtan korktuğun için insanlığa hizmet edeceksen hiç etme,insanlığa faydalı şeyleri bulanların çoğu ateist,allahsız insanlar,araştırın,görün....ne sakaryalı türk kardeşimin,ne vanlı kürt kardeşimin nede agopyan,magopyan ermeni kardeşimin ne günahı var..bunları söyleyen insan kılık yaratıkların kafataslarının içinde beyin yerine sünger var....

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.