Ads Top

Bundan çok çok uzun yıllar önce

Şuradaki yazımda bir duvar saati modelinden bahsetmiştim.

Yazıyı yazdıktan 1 yıl sonra editleyip saati hala bulamadığımı yazmışım :)

Gel zaman git zaman aradan 5 yıl geçmiş ve ben bugün internette gezinirken fab.com da ne göreyim
ooowwww...
Bildiğin 5 yıl önce benim aradığım ve bulamadığım saat.

Şimdi; 5 yıl önceki tasarım yeniden mi iteleniyor, yoksa matematik her daim ölümsüzmüdür, bu tasarım klasiklerin arasında kendine yer mi arıyor, moda kendini tekrar mı ediyor, kıymeti yeni mi biliniyor? nedir arkadaş?
Bu kısımlarını pek bilmem ama bu sitede her daim çok güzel ürünler oluyor. Lakin Türkiye`ye kargo yok :(

E-ticaret sektöründe bulunan birisi olarak fab.com iş modeli olarak kesinlikle voleyi vurabileceğiniz ama Türkiye`de gerek ekonomik şartlar gerekse de konsept ürün kıtlığından dolayı tutunamama riskinizin yüksek olduğu bir e-ticaret modelidir.

Saatin satıldığı ilgili sayfa >> Tık tık


2 yorum:

  1. Uzun zamandır bu yazına yorum yazacağım ama hep birşeyler araya giriyor. Saat şu anda 1 ve yarın benim 6 da kalkmam lâzım ama herşeyden önce bu yazıya yorum yapmam lâzım yeter :) Öncelikle ben bu saatin resmini bir yazımda kullanmıştim senin bu saati aradigindan habersiz o yüzden saatin şekli aklimdaydi. Daha sonra senin yazını okudum iyice aklıma kazınmış. Hâlâ daha bu saati ariyorsan ben bu saati gördüm hacım hemde Türkiye'de :) Geçen hafta Ankara'ya gitmiştim. Ankara`da Ankamall alışveriş merkezinin yanındaki Koçtaş'ta kapıdan girince hemen sağ taraftaki bölümde ileride solda :) Hatta çiceklerin olduğu bölümde :) Neyse yorumumu yaptım huzur içinde uyuyabilirim :) Rip. :)

    YanıtlaSil
  2. Teşekkürler Serdar ilk fırsatta buradaki Koçtaş`a bakacağım.
    Hatta ben de ne zamandır yazıcam bu yorumu ama hem kaldı sonraya; ya senin bu yorumu yazdığın gün ya da bir kaç gün öncesi koçtaştaydım saatleri gördüm ama üstün körü baktım belki de vardı aralarında :)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.