Ads Top

Araba Yok Fotoğraf Yarışması


Eskişehir’de bisikletli ulaşıma ve güvenliğine dikkat çekmek, artan otomobil kullanımından kaynaklanan bisikletlilerin yaşadığı sıkıntıları dile getirmek, bisikletin hem şehir hayatıyla hem de doğayla uyumlu bir ulaşım aracı olduğunu ortaya koymak, otomobil yerine bisikletli yaşamı özendirmek ve kamuoyu oluşturmak için Eskişehir Kent Konseyi Araba Yok Çalışma Grubu tarafından “Fotoğraf Yarışması” düzenleniyor.

► Detaylı bilgi için tıklayınız.

► Katılım formu için tıklayınız.

8 yorum:

 1. Aslında Android sürümlerinde esas olan ilk iki hanedir. 4.4 ve 5.0 gibi. Üçünci hane yani 4.4.2 ve 4.4.4 gibi sondaki 2 ve 4 genellikle telefon üreticileri tarafından kullanılır. İlla son hanenin 5.0 veya 5.0.2 olmasına gerek yok. Bu telefon üreticilerinin elinde olan birşey. Mesela benim kullandığım telefon 5.0.2 iken senin telefonun 5.0 olabilir. İkisinde yüklü olan yamalar da aynı olabilir. Son rakama fazla takılmamak lazım. Bizim esas aldığımız Google ve Nexus telefonlar olduğu için onların son hanelerini takip ediyoruz. Mesela LG G3'de V20h şeklinde görülüyor güncelleme. LG G3 için V20 Andoid 5.0 sürümünü yanındaki harf aldığı son güncellemeyi gösteriyor. a,b,c derken h harfine kadar geldi LG. Telefonum hala 5.0 görünüyor ama Nexus'lara gelen 5.0.1 güncellemeleri bize harf olarak geliyor. Telefon üreticisine göre değişen bir durum. Kafaya takılacak birşey yok. Bence yüklemelisiniz..

  YanıtlaSil
 2. Ve telefonu güncelledim dün tamam güzel hoş tasarım tam olarak pil ömrü performans olarak bilgi veremiycem ama dün akşam güncelledikten sonra telefonun şarjını fulledim ve 88 e kadar indirdim oyun vesaire 88de bıraktım şarjı (kapatmadım telefonu) 20 dk sonra tekrar aldım telefonu elime telefon boşta olmasına rağmen şarj 84 inmiş bunun sebebi nedir aklıma çok takıldı ?

  YanıtlaSil
 3. Pili etkileyen birçok faktör olabilir. Arkaplanda çalışan uygulamalar, Wifi,Gps, Bluetooth gibi bağlantı seçenekleri, Senkronizasyon, Ekran, Telefonun çekip çekmemesi vs. Çok geniş bir konu. en doğru bilgi için Menü - Ayarlar - Pil yolunu takip edin. Pil kullanımı ekranında en çok nelerin pilinizi tükettiğini görebilirsiniz. Kişisel tavsiye Factory reset atmadıysanız Factory Reset atın. Telefonunuzu resetlemeden önce yedek almayı unutmayın...

  YanıtlaSil
 4. Factory resetten kastınız nedir fabrika ayarlarınamı döneyim?

  YanıtlaSil
 5. Fabrika ayarlarına döndüğüm zaman Android 5.0 damı kalacak?

  YanıtlaSil
 6. Evet Fabrika ayarlarına dondurmeniz daha stabil olarak çalışmasını sağlayabilir. Ve evet Android 5.0 kalacak.

  YanıtlaSil
 7. Zaten telefon 2 aylık peki fabrika ayarlarına geri döndüreceğim

  YanıtlaSil
 8. Yedekleme işlemini yaparken yedekleme sekmesini açtım ve google hesabımı seçtim yedekleme işlemi bittimi?

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.