Ads Top

Adobe Creative Cloud'dan 1 Dakikada Illustrator ve Photoshop Eğitimi


Ben bu bloğu yazmaya başladığımda özellikle Photoshop  için öğretici paylaşımlar yapmaya çalıştım. Bu paylaşımlaryaklaşık 8-9  yıl önceydi ve o zamanlar bu konularda insanların içerik bulabilmeleri gerçekten zordu.

Hatta o zamanlardan yazdığım Photoshop ile ilgili yazılar artık günümüzde çok tercih edilen bir yapıya sahip değil, artık bu tarz bilgilere daha hızlı ve öğreticiliği daha kolay olan videolar üzerinden ulaşılıyor.Günümüzde artık bilgiye ulaşmak çok kolay ve hızlı öğrenebilmenizi sağlayan içerikler üretiliyor. Geçtiğimiz günlerde Youtube'da Photoshop ile ilgili videolar araştırırken Adobe Creative Cloud'un youtube sayfasına rast geldim. Bu kanalda Illustrator ve Photoshop ile alakalı çok yararlı videolar paylaştıklarını fark ettim.

Bu yazıda sizinle paylaşacağım video listesinde "Make it Now" başlığıyla paylaşılan 1dk'lık süper kısa ve öğretici videoları bulabilirsiniz.

Illustrator ve Photoshop Eğitim Videoları


Daha fazla video için; https://www.youtube.com/playlist?list=PLD8AMy73ZVxUuKFHp5BTdVKW37-k6Qhcj play lsitine göz atabilirsiniz.

3 yorum:

  1. OLMUYOR ABİ YAKLAŞIK 2 AYDIR ŞU SORUN YÜZÜNDEN DELİRMEK ÜZEREYİM DEDİKLERİNİN HEPSİNİ TEKER TEKER YAPTIM. 3-4 KERE DENEDİM AMA YOK OLMUYOR. LÜTFEN YARDIM

    YanıtlaSil
  2. Muhammed Atasoy8 Ocak 2018 02:13

    s.a hacı bi arkadaşın oyunda aynı hata var şifreyi düzelttik oyunu kurduk doğru düzgün ama gene aynı hatayı alıyoruz başka bir nedeni varmıdır acaba şimdiden teşekkürler

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.