Ads Top

En İyi Mobil E-Posta Uygulamaları - Android ve iOS

En İyi Mobil E-Posta Uygulamaları

Akıllı telefonlar ve tabletler hayatınızın önemli parçaları haline geldikçe, bir çok konuda hayatımızı kolaylaştırmaya başladılar.
Özellikler Gmail, Yandex Mail, Live Mail gibi kendi uygulaması olan bir mail kullanıyorsanız ki genelde iş yerindeki maili mobilden de takip etmek istediğinizde, imap ve pop3 destekleyen mobil bir uygulama arayışına girmiş olabilirsiniz.
Benim de benzer bir sebepten dolayı mobil bir eposta uygulamasına ihtiyacım vardı ve bu araştırmayı yaptım.1.Microsoft Outlook (Android, iOS: Ücretsiz)

Microsoft Outlook

Ücret: Bedava

Microsoft, 2014 yılında Accompli adlı mobil e-posta uygulamasını satın aldı ve Microsoft Outlook'un ( Android , iOS ) mobil sürümüne kapsamlı bir şekilde işleyip yeniden pazarladı. Microsoft'un geliştirmeleriyle birlikte son derece kapsamlı bir mail uygulaması haline geldi.
E-posta hesapları, takvim ve dosyaları tek bir ekrandan yönetebildiğiniz uygulama, kaydırma şeklinde çok sayıda kısayola sahip. Microsoft, Outlook uygulaması için gelmiş geçmiş en iyi e-posta uygulaması şeklinde iddialı bir slogan kullanıyor.2. Proton Mail (Android, iOS: Ücretsiz)

ProtonMail

Ücret: Bedava

ProtonMail şifrelenmiş e-postalar sunar; bu da gönderen ve alıcı dışındakilerin e-postayı okumasını imkânsız hale getirir. -Wall Street Journal
ProtonMail 1 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük şifrelenmiş e-posta servisidir. Android için ProtonMail güvenli e-posta uygulaması PGP uçtan uca şifrelemesini sorunsuz bir şekilde entegre ederek mobil cihazınıza kullanımı kolay e-posta şifrelemesini getirir. ProtonMail ayrıca özelleştirilebilir kaydırma hareketleri ve e-postaların geçerlilik süresini belirleme olanağı gibi yenilikçi özellikler içeren modern bir kullanıcı arabirimi sağlar3. Blue Mail (Android, iOS: Ücretsiz)

Blue Mail

Ücret: Bedava

Blue Mail , çeşitli email sağlayıcılardan gelen sınırsız sayıda posta hesabını yönetebilen ücretsiz, güzel tasarlanmış, evrensel bir e-posta istemcisi olup, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi mümkün kılıyor, aynı zamanda akıllı push bildirimleri ile sizi gelen mailleriniz için anında uyarıyor. Blue Mail uygulaması, stok e-posta uygulamanız için iyi bir alternatif olabilir. Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarımla paketlenmiş güçlü birleşik hesaplar deneyimi ile Blue Mail, plus bir e-posta hizmeti sunduğunu iddia ediyor.4. myMail (Android, iOS: Ücretsiz)

myMail

Ücret: Bedava

myMail – Tüm e-posta hesaplarınızı aynı anda yönetmenize imkan sağlayan bir uygulama! Hotmail, Gmail, Yahoo, Outlook, AOL, iCloud, Live, Exchange veya GMX; hangisi olursa olsun myMail, tüm büyük e-posta sağlayıcılarını ve diğer IMAP veya POP3 destekli e-posta kutularını destekliyor. myMail, e-postalarınızı tek bir yerde güven içinde tutmak için tasarlanmıştır. İletişimi kolay, hızlı ve mobil dostu bir hale getirir. Uygulamamız iletilerinizi ön izlemenin, okumanın, yanıtlamanın ve iletmenin yanında eklerinizi eklemenize ve görüntülemenize imkan sağlar. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise e-posta adresiniz ve parolanız; hemen hemen bütün ayarlar otomatik algılanıyor, sonrasında e-posta uygulaması kullanımınıza hazır.5. Type Mail  (Android, iOS: Ücretsiz)

TypeApp Email

Ücret: Bedava

TypeApp, hemen hemen her eposta sağlayıcısından sınırsız sayıda e-posta hesabı yönetebileceğiniz, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirme yapabileceğiniz, akıllı push bildirimlerinyle sizi anında bilgilendiren, tamamen ücretsiz, iyi tasarlanmış, evrensel bir e-posta uygulamasıdır. TypeApp, e-posta uygulamanız için iyi bir alternatif olabilir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.