Ads Top

HAKKIMDA
1999 yılından itibaren blog yazıyorum. Tabi o zamanlar adı blog değildi, Frontpage ile sayfalar oluşturur, mIRC kanallarındaki arkadaşlarımızın otobiyografileri yayınlar, arada yaptığımız buluşma partilerinin fotoğraflarını yayımlardık.

Bulunmuş olduğunuz blog 2007 den itibaren bazen düzenli girdilerle bazen düzensiz aralıklarla yazılarak içerik kazanmıştır. Bazı elimde olmayan nedenlerden dolayı 2007 yılına ait yazıları kaybettim, arşiv 2008 den itibaren göstermektedir.

Nadiren alıntı yapar, herhangi bir haber paylaşacak bile olsam kendi ifadelerimle yazıyı oluştururum.
2008 yılından itibaren dönemsel olarak ilgi alanlarım değiştiği için, bu ilgi alanlarıma göre içerik şekillendi. Eskiden daha çok teknoloji ve tasarım üzerine yazılar paylaşırken, şuan bisiklet sporu başta olmak üzere, doğada yapılan gezi,kamp ve aktiviteler ana konularım olmaktadır. Bunun dışında izlediğim filmler, dinlediğim müzikler üzerine paylaşımlara rastlayabilirsiniz. Bazen güncel konulardan, memleket meselelerinden bahsederim. Son zamanlarda pek yazmasam da kişisel duygu, düşünce, hayat felsefem ve o anki hislerim hakkında da yazarım.

5 yıldır e-ticaret sektöründeyim, kurulum aşamasından itibaren devam ettirdiğim projede bir çok farklı görev aldım, şuan için dijital pazarlama faaliyetlerini yönetmekteyim.

Sporsuz ve özellikle Bisikletsiz bir yaşam düşünemiyorum. Yazları aktif olarak, kış aylarında havalar müsaade ettiğince bisiklet sürüyorum. Kış ayları mecburen spor salonunda sporsal faaliyetlerimi gerçekleştiriyorum.

Bol bol sinema izlerim, güzel ve kaliteli kitap buldum mu hiç kaçırmam hemen okurum, kitap konusunda seçiciyim, her kitabı her yazarı okuyamıyorum, yazı dilini beğenmediğimde devam ettiremiyorum maalesef. Benim için en çok hayranlık uyandıran ve hayat görüşümde, düşüncelerimde, felsefemde değişikliğe sebep olan kitap Frank Herbert`in 12 kitaplı Dune serisidir. Gerçi 6 tanesini Frank Herbert yazmıştır diğer 6 tanesini oğlu devam ettirmiştir ama gerek ana konu ve gerek eskizler Frank Herbert tarafından oluşturulmuştur.Bana sosyal medya hesaplarından ya da iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.Eğer bisikletçiyseniz Strava`dan takip edebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.